Özellikler

Teknoloji

DSP (Dijital Sinyal İşleme) Teknolojisi Yüksek performanslı mikro işlemciler

Çok Yüksek Hassasiyet

Scanmaster/GRT+Plus sıradışı algılama performansı sergilemekte ve sıfır hatalı alarm ile çok küçük metal objeleri algılayabilmektedir.

Alarm İndikatörleri

Cihaz üzerinde Sesli-Işıklı Alarmlar ve Taşınabilir Aygıt Üzerinde Titreşimli Silah Tespit Uyarıları (Kablosuz Sinyal Arayüzü)

Sayaçlar

6 Haneli (999.999 Kişi) GİREN/KALAN/ÇIKAN Sayaçları ile Trafik ve Alarmlar otomatik olarak sayılmaktadır.

Dahili Batarya Ünitesi

Dahili Batarya Ünitesi ile min. 2 saat kesintisiz çalışma

USB Port

KTMD Ayarlarını kopyalayarak Cihaz Klonlamak ya da KTMD İstatistiklerini PC üzerinde inceleyebilmek için dışarıya aktarmak için kullanılmaktadır.

Menü Erişimi

Elektronik Donanımsal Kilit ve İki Farklı Seviye Kullanıcı Profili için Dijital Pin Kodu (Yönetici/Operatör) ve Operatör Kısıtlama Özelliği

Saat-Tarih Fonksiyonu

Gerçek Zamanlı Saat-Tarih Fonksiyonu ve LCD Ekran Üzerinde gösterim. İstatistik dosyaları USB Port marifeti ile Cihaz ID ve Tarih-Saat Etiketi ile aktarılmaktadır.

Ambalaj

KTMD’ye ait tüm birimler Hava Kargo uyumlu tek bir sağlam kutu içerisinde paketlenmektedir.

 

Scanmaster Grt+Plus

Hakkımızda

MUSTAFA ERDEM ORAN GUVENLIK SISTEMLERI TICARETI Mart, 2014 tarihinde Mustafa Erdem ORAN tarafından kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden bir yıl içerisinde tescilli markası SCANMASTER ile geliştirdiği üstün performanslı Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster/GRT’yi üretmeye başlamıştır. Geliştirdiğimiz Gun Reveal Technology (GRT) teknolojisi (TPE Tescil No: TR 2015 03989 Y) ürünlerimizi sadece sesli ve ışıklı uyarılar verebilen ve tek bir alarm eşiği tanımlanabilen geleneksel cihazlardan oldukça farklı ve üstün kullanım performansı elde edilmesini sağlamaktadır. Taşınabilir bir aygıta ikincil bir alarm eşiği için anlık Titreşimli Alarm Uyarıları gönderebilen Scanmaster/GRT iki farklı alarm eşiği için anlık kontrol sağlamakta ve oluşan alarm durumları istenen ayar skalasında kolayca ayırt edilebilmektedir. Böylece, yüksek risk unsuru oluşturabilecek ziyaretçiler Silah ve benzeri büyüklükte metal nesneler ile geçiş yaptıklarında kolayca tespit edilebilmektedir.

Kullandığımız DSP Teknolojisi, Yüksek Performanslı işlemciler, SMD Elektronik Kartlar ve çevresel etkilere karşı mükemmel bağışıklık sunan elektromanyetik filtre teknolojimiz hatalı alarmları önlemekte ve pek çok cihazın sağlıklı çalışmakta zorlanacağı kurulum alanlarında dahi başarı ile tatmin edici performans sergilemektedir. Yoğun bir Ar-Ge çalışması ile sürekli olarak ürün iyileştirme üzerine çalışmakta ve pazara daha üztün performanslı ekonomik ürünler sunmak çabası içerisindeyiz. Ürünlerimizin temel karakteristikleri; Üstün Teknik Özellikler, Sağlam Fiziksel Yapı, Üstün Performans ve Sıradışı Algılama Kabiliyeti, Mükemmel Ambalaj ve Arızasızlıktır.

Scanmaster® Serisi Kapı Tipi Metal Dedektörlerinin (KTMD) üreticisi ve ihracatçısı olan işlememiz TSE TS-13429 Metal Dedektörler için Kurallar Kapsamında Hizmet Yeterlilik Belgeli Servis Merkezidir.

Amacımız ve faliyetlerimizin temel odağı alanımızda güvenilir bir Global Aktör konumuna gelmek ve üretimlerimizin %75’ini ihrac etmektir. Hali hazırda ihracatımızın ciromuza oranı yaklaşık %50 mertebesindedir.

Ürünlerimiz

Bizler Scanmaster® Serisi Multi-Zone Kapı Tipi Metal Dedektörleri üreticisi ve ihracatçısıyız (KTMD).

Görüntüle

Scanmaster/GRT +Plus MultiZone KTMD

Çok Yüksek Performanslı MultiZone Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster/GRT +Plus

Görüntüle

Scanmaster/GRT MultiZone KTMD

Yüksek Performanslı MultiZone Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster/GRT

Görüntüle

Scanmaster Basic El Tipi Metal Dedektörü

Güvenlik kontrol noktaları için Sesli, Işıklı ve Titreşimli 3 LED indikatörlü El Tipi Metal Dedektörü

Görüntüle

Teknolojik Yenilik

GRT (Gun Reveal Technology-Silah Tespit Teknolojisi) Taşınabilir Aygıt üzerinde Titreşimli Alarm. (Scanmaster/GRT Aksesuarıdır)