Scanmaster GRT (Gun Reveal Technology) Vibrating Carry-On Gun Alert Module

Teknolojik Yenilik

GRT (Gun Reveal Technology-Silah Tespit Teknolojisi) Taşınabilir Titreşimli Alarm Modülü

Türk Patent Enstitüsü Nezdinde Tescilli olan buluşumuz (Tescil No: TR 2015 03989 Y) Gun Reveal Technology (Silah Tespit Teknolojisi) olarak adlandırdığımız teknolojik yeniliğe haiz Kapı Tipi Metal Dedektörümüz Scanmaster/GRT GRT Modülü sayesinde ziyaretçileri aynı anda iki farklı seviye güvenlik seviyesi için kontrol etmektedir.
Geleneksel cihazlarda bulunan Sesli-Işıklı Alarm indikatörlerine ilave olarak, Yenilikçi Teknolojisi ile Silah ve Benzeri Büyük Tehdit Objeleri için oluşturulan ikincil alarm eşiğinin üzerinde algılama yaptığında Scanmaster Kapı Tipi Metal Dedektörü Personel üzerinde kemer askı aparatı ile taşınabilen GRT MODÜLÜ ile Kablosuz Sinyal Arayüzü Kullanarak anlık TİTREŞİMLİ SİLAH TESPİT UYARILARI gönderir. Böylelikle giriş güvenliğinden sorumlu personel anında uyarılmış olur. Sistemin en önemli avantajlarından birisi Alışveriş Merkezi ve benzeri yerleşkelerde çoklukla yaşanan sık alarm verme durumu ve müşterilerin bekletilmek istenmemesinden kaynaklı güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırması ve gizli bir uyarı sinyali gönderebilmesidir.
2 Adet Kalem Pil ile çalışmaktadır. Üzerinde Açma/Kapama Anahtarı ve LED Uyarı ışığı ile Kemer Askı Aparatı yer almaktadır. GRT Modülünün Scanmaster/GRT ile eşlenmesi gerekmektedir. Kullanım talimatı için Scanmaster/GRT Kapı Tipi Metal Dedektörü Kullanım Kılavuzunu okuyunuz.
Ürün Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster GRT'nin Opsiyonel olarak satın alınabilecek birimidir. Tek başına veya başka marka/model kapı dedektörleri ile kullanılamaz. GRT Modülü sadece KTMD Scanmaster/GRT ile birlikte kullanılabilmektedir.
KTMD Scanmaster/GRT aynı anda birden fazla GRT Modülünün kullanımına olanak tanır. Daha önce kablosuz arayüz birimine sahip KTMD Scanmaster/GRT satın almış kullanıcılar web sitemiz üzerinden ilave olarak GRT Modülü satın alabileceklerdir.

 
Görüntüle

Scanmaster/GRT +Plus MultiZone KTMD

Çok Yüksek Performanslı MultiZone Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster/GRT +Plus

Görüntüle

Scanmaster/GRT MultiZone KTMD

Yüksek Performanslı MultiZone Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster/GRT

Görüntüle

Scanmaster Basic El Tipi Metal Dedektörü

Güvenlik kontrol noktaları için Sesli, Işıklı ve Titreşimli 3 LED indikatörlü El Tipi Metal Dedektörü