Çalışma Alanımız

Bizler Scanmaster® Serisi Multi-Zone Kapı Tipi Metal Dedektörleri üreticisi ve ihracatçısıyız (KTMD).

Scanmaster/GRT Keypad

Scanmaster/GRT Tuş Takımı

USB Port donanımlı Scanmaster/GRT Kapı Tipi Metal Dedektörü

Görüntüle
Walk Through Metal Detector

Kapı Tipi Metal Dedektörü

Minimalist bir anlayış teçhiz edilmiş üretim tesisimiz

Görüntüle
Assembly of WTMD Side Panels

KTMD Yan Panel Montaj İşlemi

KTMD Yan Panel Bobin Montajı

Görüntüle
WTMD Controls before&after packing

KTMD Paket İçeriği Son Kontroller

Kalite Kontrol ve Seri No Kayıt Takip

Görüntüle
Mesai sonrası

Mesai sonrası

Mesai sonrası eğlence aktivitesi

Görüntüle

Kapı Tipi Metal Dedektörü Üretimi

Kapı Tipi Metal Dedektörleri temel üretim konumuzdur. İşletmemiz Scanmaster® Serisi Multi-Zone Kapı Tipi Metal Dedektörlerinin (KTMD) üreticisi ve ihracatçısıdır. Pazara kuruluşumuzu müteakip 1 Yıl gibi kısa bir süre içerisinde benzersiz teknik özelliklere haiz üstün performanslı ve birçok teknolojik yenilik ihtiva eden Türk Malı Kapı Tipi Metal Dedektörleri sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sürekli yenilik ve ürün geliştirme odaklı Ar-Ge çalışmaları yürütmekte ve mevcut ürün gamımızı sürekli geliştirmekteyiz. Yeniliklerimiz, üstün teknolojik özelliklerimiz, benzersiz algılama performansı, sağlam fiziki özellikler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile birkaç yıl içerisinde çok iyi tanınan, ürünleri pek çok ülkede kabul gören ve talep edilen saygın bir Metal Dedektör Üreticisi olarak anılmak için yoğun çaba sergilemekteyiz. Benzersiz teknik üstünlüklere sahip cihazımızın mükemmel fiyat/performans rasyosu ile arz edilmesi partnerlerimiz ve ürünümüzü tercih eden son kullanıcılara önemli avantaj sağlamaktadır.

Kapı Tipi Metal Dedektörü İhracatı

Ürünlerimiz iş yaptığımız farklı ülkelerde tek yetkili distribütörler vasıtası ile arz edilmektedir. Konusunda uzman partnerler vasıtası ile tek elden dağıtımı gerçekleştirilen ürünlerimizin satış sonrası hizmetleri kolaylıkla yürütülebilmekte ve sadece yeterli yetkinlikteki bayiler kanalı ile satışı gerçekleştirilmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler

Hali hazırda piyasaya arz etmekte olduğumuz ürün gamını sürekli olarak iyileştirmek ve geliştirmek ve yeni ürünler üretmeye dönük yoğun bir Ar-Ge çalışması yürütmekteyiz. İşletmemiz TSE TS-13429 Metal Dedektörler için kurallar kapsamında Hizmet Yeterlilik Belgeli Servis Merkezidir. Tüm ürünlerimizin her türlü yedek parçası stoğumuzda hazır bulunmakta olup ihtiyaç halinde en kısa sürede servis ve parka değişim hizmeti sunabilmekteyiz. Gururla ifade etmek isteyeceğimiz husus ise oldukça güvenilir olan cihazlarımızın neredeyse sıfır arıza ile oldukça tatmin edici saha performansı sergilediğidir. Tüm ürünlerimiz 2 Yıl Garanti ve 10 Yıl Parça Temin Olanağı ile arz edilmektedir.