ÜRÜNLERİMİZ

Bizler Scanmaster® Serisi Multi-Zone Kapı Tipi Metal Dedektörleri üreticisi ve ihracatçısıyız (KTMD).

Mustafa Erdem Oran

Kapı Tipi Metal Dedektörü (KTMD) Üretim ve Satışı

Müşterilerimize benzersiz teknik özelliklere sahip üstün performans ve yüksek Teknoloji ürünleri en iyi Fiyat/Performans Rasyosu ile sunmaktayız.
Sadece DSP (Dijital Sinyal İşleme) Teknolojili Yüksek Hızlı Mikro İşlemciler ve SMD Elektronik Kartlar kullanan Yüksek Performanslı Multi-Zone Kapı Tipi Metal Dedektörleri Üretmekteyiz (Birbiri üzerine binen 8 Paralel Algılama Bölgesi)
- Çok Yüksek Hassasiyet ve Güvenilir Algılama Performansı
- Otomatik Frekans Seçim Özelliği ile Manuel Ayar ya da Senkronizsayon Gerektirmeyen Çoklu KTMD Kullanımı
- GRT (Gun Reveal Technology) Silah Tespit Teknolojisi ile sadece tek bir alarm eşiği için sesli-ışıklı alarm uyarıları verebilen Geleneksel Cihazlardan Farklı olarak Silah ve benzeri büyük tehdit objeleri için ayarlanabilecek ikincil bir alarm eşiği için Taşınabilir Titreşimli Alarm Aygıtına anlık Titreşimli Silah Tespit Uyarıları Göderebilme (Kablosuz Sinyal Arayüzü) (TPE Tescil No: TR 2015 03989 Y)
- KTMD Kolonlama ve Alarm/Sayaç İstatistiklerinin PC ortamına aktarılabilmesi için USB Port
- Electronik Donanımsal Kilit ile yetkisiz menu erişiminin önlenmesi
- BITE (Built-in Test Equipment) Kendi Kendini Test Fonksiyonu ile otoamtik arıza tespit ve display fonksiyonu.
- Operasyon Durum LED’leri ile normal çalışma ve hata hallerinin uzman olmayan personel tarafından kolayca anlaşılabilmesi
- Dahili Batarya Ünitesi ile kesintisiz çalışma
- Modüler Dizayn sayesinde kolay satış sonrası hizmetler
- Sağlam ve Elegant Dizayn Karakteristikleri arz etmekte olduğumuz KTMD’lerin öne çıkan bazı özelliklerindendir.

Scanmaster Grt+Plus

İHRACAT

Güvenlik sektörünün talep yapısı gereği sürekli olarak acil ihtiyaçlara cevap verebilecek miktarda Scanmaster Kapı Tipi Metal Dedektörü stoğunu hazır bulundurmaktayız. İş yaptığımız yabancı ülkelerde ve ülkemiz Türkiye’de sadece bir güvenilir Distribütör (Örneğin Türkiye’de www.lukasteknoloji.com) ile işbirliği yapmaktayız. Partnerlerimizi özenle seçmekte ve sadece oldukça güvenilir, konusuna hakim uzman profesyoneller ile işbirliği yapmaktayız. Üretimlerimizin yaklaşık %50’sini ihraç etmekte ve oluşabilecek her türlü yurt dışı talebini çok etkili bir şekilde titizlik ve sıradışı çabukluk ile yürütecek uzman kadroya sahibiz.

Scanmaster Grt+Plus

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Hali hazırda piyasaya arz etmekte olduğumuz ürün gamını sürekli olarak iyileştirmek ve geliştirmek ve yeni ürünler üretmeye dönük yoğun bir Ar-Ge çalışması yürütmekteyiz. İşletmemiz TSE TS-13429 Metal Dedektörler için kurallar kapsamında Hizmet Yeterlilik Belgeli Servis Merkezidir. Tüm ürünlerimizin her türlü yedek parçası stoğumuzda hazır bulunmakta olup ihtiyaç halinde en kısa sürede servis ve parka değişim hizmeti sunabilmekteyiz. Gururla ifade etmek isteyeceğimiz husus ise oldukça güvenilir olan cihazlarımızın neredeyse sıfır arıza ile oldukça tatmin edici saha performansı sergilediğidir. Tüm ürünlerimiz 2 Yıl Garanti ve 10 Yıl Parça Temin Olanağı ile arz edilmektedir.

 
Görüntüle

Scanmaster/GRT +Plus MultiZone KTMD

Çok Yüksek Performanslı MultiZone Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster/GRT +Plus

Görüntüle

Scanmaster/GRT MultiZone KTMD

Yüksek Performanslı MultiZone Kapı Tipi Metal Dedektörü Scanmaster/GRT

Görüntüle

Scanmaster Basic El Tipi Metal Dedektörü

Güvenlik kontrol noktaları için Sesli, Işıklı ve Titreşimli 3 LED indikatörlü El Tipi Metal Dedektörü

Görüntüle

Teknolojik Yenilik

GRT (Gun Reveal Technology-Silah Tespit Teknolojisi) Taşınabilir Aygıt üzerinde Titreşimli Alarm. (Scanmaster/GRT Aksesuarıdır)